Chci
koupit

Chci
prodat/
pronajmout

Sháním
pronájem

Hypotéky

Kurzy

USD 1 USD20,62 CZK
EUR 1 EUR25,40 CZK
RUB 1 RUB0,3612 CZK

Rezidence Moser - prodej bytu 2+kk, 44.5 m2, 2.podlaží, Karlovy Vary - Chebská ulice
ID Inzerátu: N04678

Popis nemovitosti

Nabízíme prodej bytu v nově budované rezidenci Moser - byt 2+kk, 44.5 m2, 2.podlaží, Karlovy Vary - Chebská ulice Dispozice: obývací pokoj 15.2 m2, kuchyňský kout 3.3 m2, pokoj 12.5 m2, předsíň 7.6m2, koupelna s WC 6 m2.

Rezidence nabízí celkem 109 bytů v různých variantách dispozičního uspořádání 2+kk až 3+kk od 44 do 120 metrů čtverečních, z toho aktuálně zůstává k v nabídce již jen 71 bytů.

Základní myšlenkou projektu Rezidence Moser je vytvořit mimořádně kvalitní bydlení - moderní obytný dům se službami v jednom komplexu.

Součástí obytného komplexu o šesti nadzemních podlažích bude privátní bazén, wellness centrum, relaxační koutek a různé druhy saun. K dispozici je připraveno dostatek krytých i venkovních parkovacích stání. K základnímu vybavení některých z bytů bude náležet balkon či lodžie. Chybět nebude venkovní dětské hřiště s parkovou úpravou, které zajistí příjemné prostředí zejména v letních měsících. Samozřejmostí uzavřeného rezidenčního areálu bude recepce s 24 hodinovou službou. Kamerovým systémem bude zajištěn celý areál, aby poskytnul majitelům bytů maximální bezpečí. Z podzemních garáží se rezidenti pohodlně vyvezou od zaparkovaného vozu až ke dveřím bytu. K bytu je možno dokoupit garáž, garážové stání, nebo sklep. Kolaudace rezidence v červnu 2016. K bytu je možno dokoupit garáž, garážové stání, nebo sklep.

Zajímavá cena a kvalitní bydlení - neváhejte, byty je možné rezervovat již nyní.