Chci
koupit

Chci
prodat/
pronajmout

Sháním
pronájem

Hypotéky

Kurzy

USD 1 USD22,90 CZK
EUR 1 EUR24,70 CZK
RUB 1 RUB0,0000 CZK

Zařídíme Vám hypotéku ZDARMA

Reality - Karlovy Vary a Praha - Hypotéka

Potřebujete hypotéku na byt či dům?

Finanční poradenství a zajištění uvěrů, hypoték a překlenovacích úvěrů, pojištění hypoték a pojištění nemovitostí certifikovaným poradcem

 

V kanceláři BEST ESTATE s.r.o., Karlovy Vary pro vás  zkušený finanční poradce, spolupracující s  významnými bankami, pojišťovnami, stavebními spořitelnami, penzijními fondy, investičními společnostmi zajistí kompletní financování  včetně zpracování finančního plánu pro současnou situaci i budoucnost a finanční produkty. hypotéka - realityZařídíme Vám Hypotéku ZDARMA!!! - 800 216 219

Jsme dynamická společnost pohybující se na trhu s nemovitostmi všeho druhu - byty, domy, kanceláře, chaty, garáže, hotely, sklady, pozemky... S realitní činností souvisí také hypotéka neboli hypoteční služby na klíč.

Hypotéka je dlouhodobý či střednědlouhý úvěr na vysoké částky, jehož účelem je investice do nemovitosti. Jedná se většinou o nákup nebo přestavbu nemovitosti, jehož placení se zajišťuje zástavním právem k nemovitosti a to i rozestavěné.

Hypotéku je také možno využít za účelem vypořádání dědických nároků k nemovitosti, vypořádání společného jmění při rozvodu manželů nebo na úhradu půjček, které nám dobře posloužily za účelem investice do nemovitosti.

Prostřednictvím našich renomovaných partnerů Vám zařídíme hypotéční úvěr zcela ZDARMA. Naši odborníci Vám ušijí tzv. hypotéku na míru dle Vašich přání a možností.

V rámci našich komplexních služeb dokážeme řešit i převod hypotéky (zástavního práva) na jinou nemovitosti a máme rozsáhlé zkušenosti s předčasným vypořádáním - předčasné splacení úvěru.

Tyto služby poskytujeme zcela ZDARMA, pokud přes nás budete kupovat či prodávat Vaši nemovitost. Neváhejte nás obratem bezplatně kontaktovat na tel. čísle 800 216 219

hypotéka - kalkulace Všem klientům také poskytujeme odborné poradenství, ať se již jedná o odhady cen nemovitostí či kompletní právní servis.

    *

Jsme specialisté na reality a to především v oblasti Karlových Varů a Prahy.