Chci
koupit

Chci
prodat/
pronajmout

Sháním
pronájem

Hypotéky

Kurzy

USD 1 USD22,90 CZK
EUR 1 EUR24,70 CZK
RUB 1 RUB0,0000 CZK

O nás

Důvěra klientů a kvalitní servis - je naším hlavním kapitálem, který nám umožňuje dosahovat úspěch na trhu.

Využíváme naších zkušeností a inovace, děláme služby lepší a dostupnější, ve snaze předčít vaše očekávání.

Věříme, že úspěch závisí na dlouhodobých a vzájemně prospěšných vztazích, a proto se snažíme vytvořit atmosféru důvěry a upřímnosti.

Každý klient je pro nás jedinečný. Snažíme se být nejlepší, protože chceme poskytovat nejlepší nabídky svým zákazníkům, nejlepší podmínky partnerům a nejlepší příležitosti pro své pracovníky.

 

 

Profesionalita a odbornost

 

Víme, že základem úspěchu je nadstandardní úroveň komunikace, maximální "transparentnost" vztahů a spokojenosti i těch nejnáročnějších zákazníků.

Snažíme se dělat vše, aby naši zákazníci měli ty nejlepší služby. Vždy se snažíme přizpůsobit se časově tak, aby to vyhovovalo Vám – naším klientům.

Můžete si být jistí, že náš tým zkušených makléřů vždy k Vaším službám. Pracujeme pro vás!

S námi nemusíte mít strach o nečekané "překvapení" v podobě skrytých poplatků, majetku neznámého původu nebo nesprávného postoje ze strany prodávajícího / kupujícího.

Inzerujeme na nejúspěšnějších realitních portálech v České republice, ale i v zahraničí. Takže se nemůže stát, aby vaše nemovitost zůstala bez povšimnutí.

Těšíme se na Vás, aby jste se osobně přesvědčili o kvalitě našich služeb.

 

 

 

6 důvodů, proč kontaktovat realitní kancelář BEST ESTATE

 

 

Individuální přístup: ochrana zájmů klienta je je pro nás prioritou.

 

Zvláštní pozornost věnujeme potřebám zákazníka: studujeme detaily  konkrétní situaci a bereme v úvahu zejména přání klienta. Vššichni naši specialisté jsou dobře organizovaným týmem. Svou práci odvádí v souladu s nejvyššími standardy kvality, které zahrnují:

 

Bohaté zkušenosti každého makléře

Osobní  konzultace

Plná transparentnost

Provedení práce v co nejkratší době

Maximální úspora času klienta

Maximální právní a finanční jistota.
Prezentace Best Estate na realitních serverech

Nemovitosti našich klientů inzerujeme na největších internetových realitních serverech v ČR i na vlastním realitním portálu, který je určený pro rusky hovořící klienty a každá nabídka je plně přeložena do RJ. Klademe důraz na poskytování všech služeb takzvaně pod jednou střechou. Vedle standardního servisu souvisejícího s prodejem či nákupem nemovitostí zajišťujeme zákazníkům podporu v právních otázkách z oblasti realitního trhu, v problematice dražeb nemovitostí či v získání výhodných hypotečních úvěrů šitých na míru. Společnost disponuje týmem makléřů a dalších odborníků, jejichž úkolem je zajistit, aby zákazníci maximálně šetřili svůj čas.

Není naším cílem Vám na této stránce popsat vše, co umíme. Hlavním motem naší společnosti je "Šetřit klientovi čas", a proto se osobně přesvědčte o kvalitě námi poskytovaných služeb.
Reference


Kariéra

Aktuálně hledáme makléře pro kancelář Karlovy Vary

Aktuálně hledáme makléře/ku pro realitní kancelář v Praze