Chci
koupit

Chci
prodat/
pronajmout

Sháním
pronájem

Hypotéky

Kurzy

USD 1 USD23,20 CZK
EUR 1 EUR25,26 CZK
RUB 1 RUB0,0000 CZK

Finanční poradenství, zajištění úvěru a hypotéky

Finanční poradenství a zajištění uvěrů, hypoték a překlenovacích úvěrů, pojištění hypoték a pojištění nemovitostí certifikovaným poradcem v Karlových Varech.

 V kanceláři BEST ESTATE s.r.o., Karlovy Vary pro vás  zkušený finanční poradce, spolupracující s  významnými bankami, pojišťovnami, stavebními spořitelnami, penzijními fondy, investičními společnostmi zajistí kompletní financování  včetně zpracování finančního plánu pro současnou situaci i budoucnost a finanční produkty.

 Chcete koupit dům, byt či jinou nemovitost??

Pak jste tu správně. Koupě bytu je s naší pomocí snadnou záležitostí.

Co je třeba hlavně řešit při koupi nemovitosti a na co si dát pozor?

- Vypořádání vlastnických vztahů k nemovitosti - častý problém při koupi nemovitosti.
- Ověření dispozičního práva prodávajícího k prodeji nemovitosti.
- V případě, že kupuji 100% podíl na nemovitosti, zajištění souhlasu všech spoluvlastníků prodávané nemovitosti.
- Zajištění nabývacího práva ke kupované nemovitosti
- Zaplacení daně z převodu kupované nemovitosti

V celé transakci s koupí bytu, domu, pozemku či jiné nemovitosti není důležitá jen smlouva, na jejímž základě kupující nemovitost získá - koupí, ale i kupní smlouvy či dokumenty, na základě kterých jste nabyli vlastnického práva k nemovitosti. Při koupi nemovitosti musíte být jako vlastník zapsáni na tzv. katastru nemovitostí, v případě že zde nejste uvedeni - nejste vlastníkem nemovitosti!! A peníze Vám při takto koupené nemovitosti již nikdo nemusí vrátit - Praha a okolí je naší hlavní oblastí pro koupě bytů i prodeje bytů a domů...

Koupě bytu nese více takových rizik a v případě že se svěříte do rukou naší realitní kanceláře - neseme tuto odpovědnost my - tedy koupi bytu máte bez zbytečných starostí a právnických výdajů.

Koupě nemovitosti je složitá věc a je jedno jestli se jedná o dům, byt, chatu, garáž či pozemek. A proto Vám nabízíme služby naší realitní kanceláře, se specializací na Prahu.

Koupě bytu s naší realitní kanceláří je koupě bytu či koupě domu bez jakýchkoliv rizik.

Aktuální nabídku nemovitostí si můžete prohlédnout ZDE - reality určené k prodeji.

Jaké reality Vám můžeme pomoci koupit? Koupě bytu, koupě domu, koupě pozemku, koupě chaty, koupě komerčních prostor a dalších druhů nemovitostí.

Nabídka v této sekci “byty - k prodeji“ Vám dává možnost velmi přehledně a rychle vyhledat Váš vysněný domov. Ať už hledáte nabídky na prodej bytů, domů a realit z jakéhokoliv důvodu, právě tato sekce je určena pro Vás. Nabízíme zde celou nabídku z prodeje bytů, prodeje domů a prodeje realit z celé ČR včetně Karlových Varů. Pomocí mapy jednoduše zvolíte oblast, ve které hledáte byty na prodej. Na další stránce budete moci při svém hledání vysněného bytu postupně procházet byty k prodeji. Věříme že v této nabídce bytů k prodeji naleznete Váš vysněný domov.

Poskytujeme komplexní realitní služby - prodej bytů, prodej domů, pronájem bytů a domů, výkup bytů i domů, pronájmy všech druhů nemovitostí, kanceláří, hal, skladů, pozemků...

Všem klientům také poskytujeme odborné poradenství ať se již jedná o odhady cen nemovitostí či kompletní právní servis. Jsme realitní kancelář nabízející realitní služby se zaměřením na Prahu, Karlovy Vary a blízké okolí.

Prodej bytu, prodej domu

Prodej bytu Praha je u velmi vyhledavána u každé realitní společnosti a u nás to není jinak. Prodej bytu Karlovy Vary rovněž.

Prodej bytu, prodej domu, chaty, garáže a dalších nemovitostí zajišťujeme především tzv. „na klíč“ - prodej bytu rychle a spolehlivě.

Pronájem bytu, pronájem domu

Pronájem bytu Praha a Pronájem bytu Karlovy Vary.

Zařídíme krátkodobý pronájem bytu nebo i dlouhodobý pronájem bytu či domu.

Pronájem bytu Praha je jedna z našich hlavních činností, stejně tak jako pronájem bytu Karlovy Vary.

Hypotéka a hypoteční poradenství

Nabízíme kompletní hypoteční poradenství Praha a zřízení hypotéky Karlovy Vary. Praha a Karlovy Vary - hypotéky a hypoteční poradenství.

 

Zajištění energetického průkazu budovy

 

PENB - Energetické průkazy

 • zpracování energetického průkazu budovy
 • zatřídění budovy do klasifikační skupiny A,B,C....G
 • vyhodnocení energetické náročnosti budovy v kWh/m² za rok

 

Dodací podmínky:

 • Dodáme do 10 pracovních dnů po obdržení objednávky a převzetí potřebné dokumentace.
 • Zašleme poštou doporučeně ve 3 vyhotoveních po uhrazení zálohové faktury.

Pro vypracování průkazu energetické náročnosti budovy (PENB) je velmi důležité zaslání podkladů v tomto rozsahu:

 • stavební PD (technická zpráva, situace, řezy, pohledy, půdorysy)
 • dokumentaci TZB (pokud není, tak alespoň popis zdroje na vytápění a ohřev teplé vody)
 • adresu žadatele na PENB na kterého bude vystavena zálohová faktura
 • e-mail a telefonní kontakt žadatele
 • telefonní kontakt na projektanta

Požadavky na vypracování PENB a výše uvedené podklady zasílejte nabídkovému oddělení:

 • v elektronické podobě na: info@bestestate.cz
 • poštou na adresu: BEST ESTATE s.r.o., Ve Smečkách 592/22, 110 00 Praha 1 - Nové Město

 

 

 

Pojištění domácnosti a nemovitosti

 

Komu je pojištění určeno?

Pojištění je vhodné pro každého, kdo bydlí v domácnosti nebo je majitelem nemovitosti. Primárním cílem pojištění majetku je jeho ochrana proti následkům nepředvídatelných událostí. Pojištění majetku poskytuje finanční náhradu v případě škody v důsledku živelní události, krádeže nebo loupeže. Je nutné odlišovat pojištění domácnosti a pojištění nemovitosti, ačkoliv zejména u pojištění bytů dochází často k jejich záměně. Pojištění domácnosti se totiž vztahuje pouze na věci náležející k domácnosti, jako je např. nábytek, elektronika, cennosti, audiovizuální technika, aj. Naproti tomu pojištění nemovitostí se vztahuje pouze na pojištěnou stavbu, nikoli tedy na věci, které tato stavba uvnitř obsahuje.

Co pojištění kryje?

Pojištění představuje produkt, který chrání domácnost a nemovitost proti nejrůznějším negativním vlivům, jako jsou živelní pohromy, havárie, úmyslná poškození nebo krádeže. Spektrum pojistného krytí je relativně široké a cena za tuto službu nebývá vysoká. Pojistit lze i jen vybraná rizika.

Na čem závisí cena pojištění?

Cena pojištění je závislá nejen na výši a rozsahu pojistného krytí a zvolené spoluúčasti, ale též na lokalitě, ve které se domácnost nachází. Nejdražší pojistné zaplatí obyvatelé Prahy a nákladné bývá také pojištění domácnosti či nemovitosti, která se nachází na samotě. A některé lokality jsou vlivem rizika povodní nebo záplav nepojistitelné, případně s velkými výlukami.

Proč stanovit odpovídající pojistnou částku?

V případě nízké pojistné částky (podpojištění) při pojistné události neobdržíte náhradu do výše pojistné částky, ale pouze poměrnou část k hodnotě domácnosti. Tedy pokud pojistíte například domácnost v hodnotě 1 mil. Kč na 100 000 Kč a při pojistné události utrpíte škodu 100 000 Kč, náhradou dostane 10 000 Kč.

V případě vyšší pojistné částky však máte nárok na plnění pouze do výše hodnoty domácnosti či nemovitosti. Tedy pokud má domácnost hodnotu 1 mil. Kč, je pojištěna na 2 mil. Kč a dojde k jejímu úplnému zničení, obdržíte 1 mil. Kč.

Jste-li pojištěni u více pojišťoven, můžete přijmout náhradu škody jen jednou.

Proč pojistit domácnost a nemovitost

Pojištěním domácnosti ochráníte své movité věcí, které jsou součástí vybavení domácnosti nebo zařízení, které k provozu domácnosti slouží, umístěné nejen v bytě, ale i v uzamykatelných nebytových prostorách (sklepní koje, garáže).

Pojištění nemovitostí poskytuje pojistnou ochranu nemovitosti a ostatních staveb na pozemku náležejících k této budově před následky škod vzniklých působením živelními pohromami a dalšími riziky.

Lze pojistit peníze a ceniny, cenné papíry, klenoty, šperky, drahé kovy a kameny, audiovizuální a výpočetní techniku, fotografické přístroje, jízdní kola, kuchyňské a jiné domácí přístroje a osobní věci členů domácnosti.

Lze pojistit rodinný dům, bytový dům, rekreační chalupu nebo chatu, byt, garáž, příslušenství staveb (ploty, bazény, skleníky apod.). Nemovitost lze pojistit i pokud je ve výstavbě.

Součástí pojištění jsou i stavební součásti, které tvoří vnitřní prostor bytu (podlahy, obklady stěn a stropů apod.) Pokud nejsou některé předměty v základním pojištění, lze je obvykle připojistit (např. věci mimořádné hodnoty).

Volitelnou součástí pojištění je i pojištění odpovědnosti za škody způsobené v běžném občanském životě.

Hlavní výhody

 • pojistná ochrana, v případě škody obdržíte finanční plnění
 • možnost doplňkových asistenčních služeb

 Pro pojištění domu a domácnosti od Vás budeme potřebovat následující informace

 • Jméno, Příjmení, Rodné číslo nebo datum narození (u firem obchodní jméno a ičo)
 • Adresa místa pojištění (u firem sídlo společnosti)
 • Korespondenční a kontaktní adresa, pokud není shodná s místem pojištění
 • Počátek pojištění
 • Nachází se místo pojištění v záplavové oblasti?
 • Z jakého materiálu je nosná konstrukce (zděná, dřevěná nebo kombinovaná)?
 • Je rodinný dům trvale obýván?
 • Jaká je zastavěná plocha nemovitosti (přízemí, podkroví)
 • Jaká je pojistná hodnota nemovitosti?
 • Jaká je pojistná hodnota domácnosti?

 

Finanční poradenství a zajištění uvěrů, hypoték a překlenovacích úvěrů, pojištění hypoték a pojištění nemovitostí certifikovaným poradcem

Finanční poradenství a zajištění uvěrů, hypoték a překlenovacích úvěrů, pojištění hypoték a pojištění nemovitostí certifikovaným poradcem v Karlových Varech.

 V kanceláři BEST ESTATE s.r.o., Karlovy Vary pro vás  zkušený finanční poradce, spolupracující s  významnými bankami, pojišťovnami, stavebními spořitelnami, penzijními fondy a investičními společnostmi zajistí kompletní financování  včetně zpracování finančního plánu pro současnou situaci i budoucnost a finanční produkty.

 

Novela spotřebitelského zákona - informace pro klienty

Dojde-li mezi stranami ke sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, může podat na Českou obchodní inspekci, kdy veškeré podrobnosti o mimosoudním řešení sporu jsou uvedeny na stránkách www.coi.cz.